http://www.tradgardsteknik.se/logotyper/bill_logo_1.png
Patric Torle
info@tradgardsteknik.se
0431-222 90
0431-222 70
Trädgårdsteknik AB tillverkar och bygger växthus, specialväxthus, orangerier, belysning Garden för hela Skandinavien.
Helsingborgsvägen 578
ÄNGELHOLM
262 96
SWEDEN
Green wheat

Välkommen till Oss!

Bolagsgruppen håller öppen sin Utställning Mån-Fre 08.00 till 16.00
Har ni frågor eller undrar över något? Ring oss direkt eller fyll i kontaktformuläret nedan så kontaktar vi Er.

Adress

Trädgårdsteknik AB
Helsingborgsvägen 578
262 96 ÄNGELHOLM
Telefon: 0431-222 90
GPS NAV: V56.18411º E0 012.84690º
Org.nr: 5564096120
SNI:46731-25110
 info@tradgardsteknik.se

Innehåll på webbplatsen:
 webmaster@tradgardsteknik.se

Kundsupport webborder :
Måndag-Fredag 08.00- 12.00 och 13.00-16.00
Telefon: +46-70-2501940
 order@ttshop.se

Här finner Ni oss!

Kontaktformulär


Kan inte läsa bilden? Klicka här för att uppdatera
Ange koden som visas ovan i rutan nedan

Kontaktpersoner

Patric Torle
Patric Torle
VD/ Försäljning

0431-222 90, 0705 663230
torle@tradgardsteknik.se
Tobias Persson
Tobias Persson
Teknisk chef/ Försäljning

0431-222 90, 0703-333355
tobias@tradgardsteknik.se
Julia Svensson
Julia Svensson
Reception/Koordinator TT

0431-222 90, 0703 334058
julia.svensson@tradgardsteknik.se
Philina Torle
Philina Torle
Webbadministration

0767 804200
philina@tradgardsteknik.se
Jan Nöjd
Jan Nöjd
Säljare Trädgårdsteknik AB

0431 22290, 0703 337023
jan.nojd@tradgardsteknik.se
Jörgen Larsen
Jörgen Larsen
Säljchef Bevattningsteknik AB

0431-222 50, 0703 333382
jorgen.larsen@bevattningsteknik.se
Patric Wilhelmsson
Patric Wilhelmsson
Säljare Bevattningsteknik AB

0431 22250, 0703 337463
patrik.wilhelmsson@bevattningsteknik.se
Philip Torle
Philip Torle
Serviceingenjör / Teknisk chef Bevattningsteknik AB

0431 222 90, 0767 804500
philip@tradgardsteknik.se
Sökes ny säljare, ledigt jobb
Försäljning - Projektering Scandifasad AB

0431 22210, 0703 333846
info@scandifasad.se
Pia Olsson
Pia Olsson
Ekonomiansvarig

0431-222 90, 0703 333574
pia@tradgardsteknik.se
Nikolina Matijevic
Nikolina Matijevic
Administratör Ekonomi

0431-222 90, 0702 501940
nikolina@tradgardsteknik.se
Anette Johansson
Anette Johansson
Ekonomi / kontorist

0431-22290, 0703 334058
anette@tradgardsteknik.se
Johanna Bäckström
Johanna Bäckström
Städ och växtskötsel

0431 22290
info@ttshop.se
Roberth Wahlgren
Roberth Wahlgren
Lagerchef

0431 22290, 0703 334098
roberth.wahlgren@tradgardsteknik.se
Helene Andersson
Helene Andersson
Packning/lager

0431-222 90, 0703 330924
helene@tradgardsteknik.se
David Bowie
David Bowie
Servicetekniker styr/regler

0431-222 90, 0703 330412
david@tradgardsteknik.se
Petar Tomic
Petar Tomic
Processtekniker Scandifasad

0431-222 10, 0702 701230
petar.tomic@scandifasad.se
Robin Andersson
Robin Andersson
Servicetekniker

0431 22290, 0703 339394
robin.andersson@ttshop.se